Princip provizního systému

Doporučte na svém webu službu Český hosting a získejte provizi za získaného zákazníka.

4 jednoduché kroky

 • 1. Zaregistrujte se

  Zaregistrujte se do provizního systému Českého hostingu a získejte svoje identifikační číslo (ID). Toto číslo budete používat při získávání zákazníků Českého hostingu. Uživatelé našich služeb se nemusejí registrovat, stačí pouze aktivace provizního systému pro jejich stávající uživatelský účet.
  BONUS: Registrací či aktivací získáte bonus 200 Kč.

 • 2. Odkažte na stránky Českého hostingu

  Na své stránky umístěte odkaz s kódem (ID), který jste získali při registraci do provizního systému. Každý proklik z takového odkazu bude zaznamenán a pokud návštěvník během 365 dní objedná a zaplatí webhostingové služby, získáte provizi.

 • 3. Získejte provizi

  Z každé zaplacené objednávky zprostředkovaného návštěvníka získáte provizi až 354 Kč. Výše provize je počítána procentem ze zaplacené ceny hostingu (ta je v akci aktuálně 708 Kč) a odvíjí se od počtu zaplacených objednávek. Začínáte na 30% (standardně 212 Kč), za 2.-4. objednávku získáte 40% (standardně 283 Kč) a od 5. objednávky budete dostávat 50% ceny hostingu (standardně 354 Kč).

 • 4. Získejte druhou provizi

  Při prodloužení zprostředkovaného hostingu v dalším roce přidáme druhou provizi ve výši 25% ceny prodloužení. Ta je standardně 1500 Kč, provize by tedy činila 375 Kč. Celkem na provizích za jedinou objednávku můžete získat až 729 Kč.

Co dále potřebujete vědět